                    Enhet: NP300E5A-A08PL (NP300E5A-A08PL)
                    Desktop-BOX
                    2007-007441 R-chip 562Ohm, 1%, 1/16W, DA, TP, 1608
                    På lager
                    8,-KJØP
                    Desktop-BOX
                    2007-007520 R-chip 20Ohm,1%,1/16W,DA,TP,1608
                    På lager
                    14,-KJØP
                    2007-007549 R-chip 4,99kΩ, 1%, 1/16W, DA, TP, 1608
                    14,-KJØP
                    2007-007937 R-chip 17.4kOhm,1%,1/16W,DA,TP,1608
                    2007-008026 R-chip 56Ohm 1% 1/16W DA TP 1005
                    2007-008293 R-chip 475ohm,1%,1/16W,DA,TP,1005
                    2007-008298 R-chip 49.9Ohm,1%,1/16W,DA,TP,1005
                    8,-KJØP
                    2007-008299 R-chip 61.9Ohm, 1%, 1/16W, DA, TP, 1005
                    2007-008304 R-chip 300kOhm, 1%, 1/16W, DA, TP, 1005
                    2203-002050 C-keramikk, chip 47nF, 10%, 50V, X7R, TP, 1608